Stránky

Stránky

středa 21. března 2018

* Tereza SALTE * Šlehačková oblaka


Terezku a její blog Terezainoslo sleduji už převelice dlouho. A proto když vydala knihu, tak jsem ji musela mít. V knize Terezka vypráví svůj životní příběh plný dřiny, motivace, Osla, svého muže a odvahy nikdy to nevzdát.

Abych byla v obraze, tak jsem i okoukla nějaké diskuze a musím se smát, když knihu popisují jako nereálnou pohádku, kdy stačí snít a budete mít. Chtěla jsem totiž napsat přesný opak.

Kniha totiž rozhodně nedoporučuje jen snít. Ukazuje, že je často třeba spousta dřiny, život Vám tolikrát podkopne nohy a Vy musíte vstát. Sebere Vám nejbližšího člověka, peněz nemáte nazbyt, hledání práce je peklo a jste neuvěřitelně daleko od rodiny. Jediné v čem se to shoduje s pohádkou, je šťastný "konec".


Knihu doporučuji všem. Všem kterým se zrovna nedaří, a jejich nos ucítil zem vícekrát než by si přáli. Všem kteří mají rádi život. Všem snílkům. Všem kdo rádi čtou Terezky blog, i těm co ho neznají.

Pokud nebudete chtít po knize, aby byla náročným veledílem, ale jednoduše si budete chtít u knihy odpočinout. Zjistit, že sny se neplní jen o Vánocích.  Přečíst si dobrý příběh, u kterého se budete usmívat a občas rozhánět slzy - tohle je on.

A proto si uvařte kakao se šlehačkou a přečtěte si Šlehačková oblaka.


Napsala: Tereza Salte
Ilustrace: Lucie Jelínková
Žánr: Pro ženy, Literatura česká, Bibliografie a memoáry
Vydáno: Praha 2017, Motto
Počet stran: 272
ISBN: 978-80-267-0944-2

Lena <3

1 komentář:

Moc Vám děkuji za komentáře :)