Stránky

Stránky

čtvrtek 15. března 2018

LADÍME - 1, 2, 3

ozrázek zkniznivesmir.cz
1.díl - Beca nastupuje na novou vysokou školu a jejím jediným plánem je z ní zase rychle vypadnout, ale pak narazí na partičku těch nejvíc nesourodých holek, co můžete potkat. Jedno je ale spojuje - sborový zpěv bez jakýchkoli nástrojů. A všechny mají stejný cíl, vyhrát soutěž školních vokálních skupin.

2. díl - Bellas jsou americkými špičkami v a-capella. Tedy do té doby než při vystoupení pro prezidenta selže technika a je z toho jeden velký průšvih. V tu chvíli se k nim celá Amerika obrátí zády a ony mají další cíl, získat svou slávu zpět.

3. díl - Reálný život není vůbec jednoduchý a hlavní hrdinky dost ubíjí. A ony si tolik přejí spolu ještě jednou vystoupit, že sáhnou po jakékoli zámince, třeba i zpívání po amerických vojenských základnách rozmístěných po Evropě.

Upřímně? Právě Vám představuji nejlepší komedii, co jsem kdy viděla. Ladíme je fílm, který pouštím pokaždé, když u sebe mám nějaké kamarády a máme chuť na film. Je to film, co doporučuji každému a já sama jsem ho viděla už tak stokrát. Miluju ty hlášky, to jak je to bláznivé, vtipné, oddechové, to že se tam zpívá, tu lásku, přátelství i naprosté klišé.

Jste unavení a Váš den byl naprosto na nic? Tohle je ono.

Slibuji, že se zasmějete, uvolníte a Vaše mysl si odpočine od všeho toho koloběhu a stresu.

Tak na co ještě čekáte, uvařte si čaj (nebo otevřete víno a brambůrky) a nalaďte se na odpočinkovou vlnu.Lena <3

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za komentáře :)