neděle 27. listopadu 2016

Můj milý Ježíšku


Zdravíčko,

máme tady první adventní neděli, a to si myslím, že je už čas si rozmyslet nejen to, co si přejí ostatní, ale hlavně, co si přejete vy sami.
Asi před dvěma dny se mě mamka zeptala, co že si to vlastně přeju, a ať to neříkám jí, ale napíšu Ježíškovi a dám to za okno. Takže jsem se musela pořádně zahloubat, a když už jsem to pracně vymyslela, proč se o to nepodělit, že jo?Kniha Život po tobě je pokračováním bestselleru Než jsem tě poznala. Kniha Než jsem tě poznala byla dokonalá. Dojemná, vtipná, kniha, co Vás donutí se zamyslet, a jestli její pokračování bude alespoň z poloviny tak skvělé? Sem s ní! A navíc přece nemůže chybět v mojí knihovně.
Je zima. Já miluji léto. Takže velká šála, co mi udělá mé soukromé topení je prostě skvělá věc. Protože co je horší než zima? Zima a ještě je Vám zima. A to už by bylo trochu moc.Mým dalším přáním je velká kabelka, co pobere cokoli, co si mé holčičí srdce usmyslí, a že si toho občas usmyslí hodně.


Nový tangle teezer, protože mému ružovému tangle dědečkovi vypadávají už i zuby a já se ničím jiným načesat nedokážu. Takže Ježíšku? Prosím.


Další knihy? Ano. A rovnou celá série? Stokrát ano. Protože neznám lepší dárek než knihy. Nevíte čím mě potěšit? Kupte mi knihu a máte vyhráno. Téhle série jsem četla první knížku a oslovila mě natolik, že celá série se mi jeví jako ta nejlepší (a jediná) možnost.


No a posledním dárkem na mém seznamu jsou tříkilové činky. Protože poskakovat stále s mýma kilovkama, přijde trapné už i mně. A navíc po vánocích se budou hodit víc, než kdykoli jindy.

To je z mého seznamu vše a teď už jen otázečka na závěr. Co si přejete pod stromečkem najít Vy?

Krásný advent přeje
Lena <3

Žádné komentáře:

Okomentovat

Moc Vám děkuji za komentáře :)