úterý 9. srpna 2016

Jaké to je dělat táborovou vedoucí

Už je to čtrnáct dní, co jsem zpět a stále to nemůžu rozdýchat, nabažit se zážitků a především, pořád se mi stýská.

Ano. Mluvím o tom, jak jsem dělala vedoucí na táboře a ano, bylo to naprosto skvělý, dokonalý a jeden z těch nejlepších zážitků, co bych přála každému. 

 Je to už druhý rok a už loni to bylo dokonalý a při odjezdu jsme to všichni oplakali, ale letos, kdy jsem už věděla do čeho jdu, znala se s ostatníma vedoucíma a věděla, že jsme absolutně bezkonkurenční parta, pak to bylo nezapomenutelné. 


Bylo to, jako bych se vrátila do dětství. Sranda, soutěže, dobré jídlo, hodné děti (až na výjimky) a hlavně, ta atmosféra. Ta atmosféra neměla ani nejmenší chybu. 

Máte obrovskou zodpovědnost, o tom žádná, ale i přes to si Vaše duše ohromně odpočine. Neodpočinete si po fyzické stránce, ale po stránce duševní, je to úplný balzám.


Navíc ohromně překonáváte sami sebe. Za jeden týden bylo tolik chvil, kdy jsem sama sebe byla nucena absolutně vyburcovat, abych se tomu dokázala postavit, abych dokázala překonat to, z čeho mám strach. Chvíle kdy musíte vést 65 dětí a říct jim, co chcete tak, aby to pochopily. Chvíle kdy musíte řešit problémy, ať už se spolu dva chlapečci poperou nebo naopak utírat slzy smutku. Stát při vašem družstvě, držet jim palce, když zrovna oni překonávají sami sebe, pochválit je i přes to, když to projedeme a být na ně ohromně pyšná, když zvítězíme.

Být táborovou vedoucí je prostě SUPER! 

Lena <3 

3 komentáře:

 1. To se tak hezky čte! Na tábory jsem jezdila jako malá (i větší), ale nikdy jsem si neozkoušela tu druhou stranu - být vedoucí družstva. :) Je vidět, že jsi si to moc užila!

  Lucka www.sleepy-cat.com

  OdpovědětVymazat
 2. Byla jsem na táboře dvakrát a hrozně jsem to tam milovala! :-) Pak už jsem byla bohužel stará a na táborovou vedoucí nemam vlohy..respektive asi bych nezvládla tolik dětí najednou :D Takže máš u mě velký obdiv :)

  OdpovědětVymazat
 3. Naprosto tě chápu! Není to tak dávno co jsem taky byla na táboře a jezdila jsem tam každý rok. Pokaždé jsem jela domů smutná a plná zážitků a těšila se na příští rok.. Bohužel už jsem na tábor "stará" :/

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :)