pondělí 25. dubna 2016

Lovec: Zimní válka

Co může být lepší než kino s mamkou, sestrou a Vaší nejlepší kamarádkou? Skoro nic, jediné co to ještě zlepší je, když film na který jdete, stojí za to. A tento za to stál.

Ze začátku jsem si nebyla jistá, jak zvládnou udělat dobrý film, který se bude odehrávat ve dvou různých časech, ale zvládli to nenásilně a s gracií. Velmi se mi líbilo, že Lovec v sobě vydoloval vtip, a bohužel se mi taky líbilo, že tam nehrála Sněhurka. A o čem že to vlastně je? Je to o tom, že jste na začátku milá, krásná a podle královny Raveny, tak trochu slaboch. Mladší sestra, pro kterou má slabost.
Vše se ale změní ve chvíli, kdy Vám zabijí jediné dítě. Získáte neuvěřitelnou moc a přestanete věřit na lásku. Máte své vlastní království, ve kterém vychováváte své "děti" - Vaši armádu, Vaše Lovce. A mají jen jediné pravidlo: Nesmí milovat. Co když se tam ale láska nakonec objeví. A co s tím udělá Vaše královna? A co když nic není tak, jak se na první pohled zdá?Je to další film ze "série" hororových pohádek. Mně se tato moc líbila, proto neváhejte a utíkejte do kina. Vezměte toho, koho máte rádi. Kupu popkornu a užijte si to, co vidíte. 

Máte rádi pohádky?

Lena <3

1 komentář:

  1. Charlize Theron je skvelá a nádherná, takže si film určite pozriem :)

    OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :)