středa 3. února 2016

Mých 5 oblíbených blogerek

Zdravíčko,

Jelikož je zde mých 5 oblíbených youtuberů (TADY), myslím, že si zde zaslouží mít svá čestná místa i blogerky, které jsou kouzelnicemi písmen. Vůbec se nebudeme zdržovat a jdeme na to.

1. Vivi a její VINTAGE BLOG
     Vivi, je úžasná a kouzelná bytost. Někdy přemýšlím, jestli je člověk nebo víla, protože je neuvěřitelně milá a její články mají kouzlo, které Vám zlepší den. A hlavně, všechny její věci jsou děsně roztomilé. Určitě Vás u ní ráda uvidí, a jak sama říká - "nemusíte se zouvat".

2. Markétka a její EAT RUN LOVE
     Markétka je princezna a crossfit bohyně. Taky je královnou nevzhledných, ale jedlých jídel a arašídovo-loupáčková císařovna. Její smysl pro humor Vás dostane, a každý její článek zhltnu i s tečkou. Navíc si už ani nepamatuji, jak dlouho ji čtu a stále mě baví (nejspíš od nepaměti).

3. Lucinka a její ŽIVOT PODLE LUCIE
     Luc si prostě umí ze života dělat srandu. A to umí málo kdo a přitom je to tak potřeba. Život často stojí za prd a staví nás i do na prd situací a ona si z toho umí dělat legraci. Vždycky zvedne náladu a navíc je přebornicí v bio věcech - a to se vyplatí.

4. Anie a její ANIE SONGE
     Anie je mořská víla žijící na Bali. Každý její článek má duši. Někdy pobaví, jindy poučí a sem tam si jej jen tak oddechově přečtu, ale vždycky stojí za to. Staví život na těch správných základech a já ji za to bezmezně obdivuji.

5. Barunka a její ŠTASTNÝ BLOG
     Barunka je skvělá spisovatelka a její dvě knihy jsou podobné jako její blog. Učí vás být šťastnější a taky najít odvahu, protože ani bez jednoho se nedá žít. Navíc to napíše záživně a vy budete mít pocit, že být odvážná a šťastná nakonec není tak těžké.

Všechny tyto slečny/paní jsou skvělé a já si přeji být alespoň trošku jako ony. 

Kdo je vaší oblíbenou blogerkou a máte rády některou z těch mých?

Lena <3

11 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Není vůbec zač, já mám radost, že se mé tipy líbí :)

   Vymazat
 2. Hi sweetie
  Those are all great blogs
  Would you like to follow each other?

  Kisses
  x Isabelle | Outfit Van De Dag
  Facebook Page *Click*

  OdpovědětVymazat
 3. Annie mám veľmi rada :) Jej blog sledujem už nejakú dobu a vždy ma nadchnú jej články zo zahraničia :) Super inšpirácia :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovědětVymazat
 4. Markétu a Anie poznám, ich blogy sledujem pravidelne. :)

  Nechceš sa navzájom sledovať? :)
  http://nicolland.blogspot.co.at

  OdpovědětVymazat
 5. Vivi je taky jeden z mála blogů, co mě zaujal. :)
  www.andie-chambers.com

  OdpovědětVymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :)