středa 24. února 2016

Deadpool

Zdravíčko :)

     Upřímně dlouho se mi nestalo, aby ve mě film vyvolal tolik protichůdných reakcí. Nemůžu se rozhodnout, jestli to byl film na dvě věci a na filmové plátno se neměl ani podívat, a nebo to byl opravdu dobrý film, kterému chci zatleskat a doporučit jej všem okolo.

Všechny obrázky z: sledujufilmy.cz

     Hlavním hrdinou je Wade Wilson, který si začne říkat Deadpool po tom, co se "zázračně" vyléčí z rakoviny v experimentálním centru s názvem Weapon X (ve kterém byl stvořen Wolverine - Xmen) Z rakoviny se opravdu vyléčí a získá schopnost rychlého samouzdravení a nepřítele č.1, ale zničí mu to jeho tělo a ztratí svou přítelkyni.

¨

     Pokud to má být něco jako další díl X-menů, tak je to ten nejslabší z nich, ale pokud se na to díváte jen tak pro zábavu, tak palec nahoru. (Možná doprostřed :D)     Film mi přijde spíše jen pro oddych, pobavení, nebo když nemáte do čeho píchnout. Najdete tam super vtipné, i když lehce primitivní chvilky. Zápletku, lásku a nakonec i hrdinství. Nehledejte tady, ale žádného hrdinu, Deadpool nechce zachraňovat panny ani svět. Chce zachránit sebe a získat zpět to, co ztratil. Taky se chce pomstít. Povede se mu to? Však na to mrkněte.

     Za jedno zkouknutí to stojí, kvůli humoru, a protože mám tyhle filmy ráda.

Viděli jste tento film? Co na něj říkáte vy? Nebo se na něj teprve chystáte? 

Lena <3

4 komentáře:

 1. Podľa mňa je film super, konečne niečo akčné a vtipné. Tento film je vydarený. Boli sme naň s priateľom na Valentína a v sále bolo plno. :D
  Pozývam teba a tvoje čitateľky na giveaway:
  http://rebelliouslily.blogspot.sk/2016/02/giveaway-time.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedivím se, že bylo plno ... myslím, že byl každý zvědavý, co to bude :D

   Vymazat
 2. Práve sa na ten film chystám! :) Tak som veľmi zvedavá aké pocity to prebudí vo mne :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud to pojmeš jako oddych, tak si to užiješ :)

   Vymazat

Moc Vám děkuji za komentáře :)